Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri' ne Hoşgeldiniz!

Güvenilir Teknoloji' nin 1 Numaralı Adresi!

13000 Bayi Ağı

Uzun yıllar ile biriken tecrübe ve deneyim ile Türkiye nin her yerinde, Online Kontör hizmeti ile tüm illerde varız. Tüm operatörlerde Paket Sorgulama ve paket kontör yüklemelerini firmamız üzerinden yapabilirsiniz. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sizlerin yanındayız.

Sektör Lideri Olmak

2007 yılından beri Türkiye 'nin ilk ve lider paket kontör satışı yaparak, sektöre yön ve hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Kendi yazılım ve sunucuları ile Güçlü altyapı, kaliteli ve güvenilir hizmet, müşteri memnuniyeti hepsi bir arada.

7/24 Online İşlemler

Tüm bakiye yükleme işlemleri yani ödemler bankaya yattıktan sonra otomatik bakiyenize eklenir. Ayrıca kontör ve paket yükleme işlemleri de 7/24 online olarak yüklenmektedir. Şirketimiz tüm teknoloji ve olanakları kullanarak oluşabilecek hataları aza indirmeyi hedeflemiştir. 

Hızlı İşlem Sonuçlandırma

Bayilerimizin yaptığı tüm işlemleri hızlı bir şekilde sonuçlandırırız. İşlemler sonrası oluşabilecek her türlü sorunlarda, sistemde anında geri bildirim açıktır. Bu şekilde hiç bir telefom trafiği yaşamadan, tüm işlemleriniz hızlı bir şekilde sonuçlandırılır.

Oyun, Pin, Epin Satışı

Şirketimizin hizmet kollarından biri olan Oyun, Pin, Epin satışı ile extra kazanç elde edeceğiniz katma değerli servisleri sistemimize eklemeye devam ediyoruz. Sizlere değer katan her teknolojiyi sizler ile buluşturmaya devam edeceğiz.

Mutlu Müşteriler

Sektörünün ve sizlerin ihtiyaçları ile sistemin gereksinimleri doğrultusunda doğru zamanda, doğru planlama ile müşteri memnuniyetini optimum seviyeye çıkarmaya çalışmaktayız. Her mutlu müşterin yeni bir müşteriyi getirdiğini çok iyi biliyoruz.

  Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?