Medya ve Reklamcılık - Güven Grup
Medya ve Reklamcılık
AnasayfaHizmetlerimiz › Medya ve Reklamcılık

HİZMETLERİMİZ

     Videoizle.com.tr sitemiz video yükleme paylaşım sitesi olarak hizmet vermektedir. Burada Türkiye' nin video portalı olması için çalışmalar devam edilip yazılımı geliştirilmektedir. Gelecek iki yıl içeriside çok daha etkin bir şekilde rol alacaktır.     

     Gazeteoku.biz.tr sitemiz tüm gazetelerin gazete manşetlerini büyüteç ile Türkiye' de tek olarak yayınlayarak gazete manşetlerini sürekli ve düzenli okumanızı sağlamaktadır. Gazete okumak için www.gazeteoku.com.tr sizlere yeter. 

     Firmaekle.com.tr sitemiz Türkiye' nin en büyük ve en kapsamlı firma rehberidir. Firmanızı ücretsiz ekleyip reklamlarınızı yapabilirsiniz. Firmanız hakkınızda tüm detaylı bilgileri, ürünleri, videoları, resimleri paylaşabilir ve dataylı içerikler girebilirsiniz. Facebook ile bağlanarak da üye olmadan firmalarınızı ekleyebilirsiniz. Türkiye haritası üzerinden adresinizi google haritasına firmanızın adresini ekleyebilirsiniz. Böylece firmanız hakkında nerede ise bir internet sitesi  kurmuş olursunuz. Pr değeri çok yüksek olan www.firmaekle.com.tr internet üzerinden sizlerin reklam yüzünüz olacaktır.

     Siteniekle.com.tr sitemiz Türkiye ve Dünya' nın site arşividir. Popüler tüm sitelere bu adresten ulaşabilirsiniz. Sizde sitenizi www.siteniekle.com.tr adresini tıklayarak ekleyin ve sitenizin ücretsiz tanıtımını yapınız. Eklenen tüm sitelerin analitik değerlerine buradan anlık olarak online ulaşabilirsiniz. Toplist sistemine çok farklı bir bakış açısı getiren www.siteniekle.com.tr her geçen gün kendi popülaritesini arttırmakta ve sisteme eklenen tüm sitelere doping etkisi yaparak arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlamaktadır. Türkiye' nin toplist sitesi www.siteniekle.com.tr

    Malatyaspor.com.tr  Malatyaspor Spor Kulubünün tüm haberlerine anlık fikstür, Maç sonuçları, Puan durumuna ulaşabileceğiniz en güncel sitedir. Biraz Malatyaspor.com.tr sosyal sorumluluğumuz birazda Medya & Reklam kaynağımızdır. Reklam kaynağı olarak da kullandığımız www.malatyaspor.com.tr sitemiz. Malatyaspor taraftarının En güncel portalı haber kaynağıdır. Ayrıca www.yenimalatyaspor.com.tr adreside bizim sitemizdir. Yine www.malatyaspor.com.tr adresine yönlenmektedir. Yeni Malatyaspor içinde tüm haberlere www.yenimalatyaspor.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

     Haberoku.com.tr sitemiz Türkiye' de haber siteleri arasında yeni bir tarz ile 2012 yılında yayına girmiştir. Yayın hayatına www.haberdeguven.com sitesi ile başlayıp tüm haklarını 2014 yılının başlarında www.haberoku.com.tr adresine devretmiştir. Sitemizde haber ajansları ile anlaşmalı olarak ajanslardan gelen haberler düzenlenerek yayına verilmektedir. Haberoku.com.tr son dakika haberleri, flaş haberler, anlık gelişmeleri sizlere ulaştırmaktan gurur duyar. Haber sitemiz reklam yayını ile belli popülariteyi sağlamak isteyen firmalar için vazgeçilmez bir kaynaktır. Yayınlanan reklamlar kısa vadede etkisi göstermektedir. Editörlerimiz sizlere daha iyi hizmeti vermek için kesintisiz çalışmalara devam etmektedir.

 

  Medya ve reklamda ön plandaki sitelerimiz ;

Video İzle                 www.videoizle.com.tr

Firma Ekle                www.firmaekle.com.tr

E Mağaza                 www.emagaza.com.tr

Siteni Ekle                www.siteniekle.com.tr

Haber Oku                www.haberoku.com.tr

Malatyaspor              www.malatyaspor.com.tr

Yeni Malatyaspor      www.yenimalatyaspor.com.tr

 

 

 Bize Ulaşın
Güven Grup

Bize Ulaşın

Güven Grup Tek. ve İlt. Hiz. İth. İhr. Tic ve San. Ltd. Şti.


Oruç Reis Mh. Tekstilkent Cd. Tekstilkent A-03 10AS 303 Esenler / İSTANBUL

Tel: 0850 304 1 444
Fax: 0212 709 13 99
Mail: [email protected]
Blogdan Son Yazılar
Güven Grup

En iyi kredi kartı ile kontör yükleme siteleri
En iyi kredi kartı ile kontör ...
Eklenme Tarihi 25.07.2017   Okunma Sayısı 13713   Yorum Sayısı 0
En iyi toptan  parça kontör siteleri
En iyi toptan parça kontör si...
Eklenme Tarihi 25.07.2017   Okunma Sayısı 10968   Yorum Sayısı 0
En iyi parça toptan kontör siteleri
En iyi parça toptan kontör sit...
Eklenme Tarihi 25.07.2017   Okunma Sayısı 8577   Yorum Sayısı 0
En iyi fatura  ödeme siteleri
En iyi fatura ödeme siteleri
Eklenme Tarihi 25.07.2017   Okunma Sayısı 9169   Yorum Sayısı 0FacebookTwitterYoutubeGoogle Plus
Copyright© 2007 - 2021 www.guvengroup.com.tr GuvenKurumsal v1.0