Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri ®

Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri ®

Medya ve Reklamcılık - Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri ®
Medya ve Reklamcılık
AnasayfaHizmetlerimiz › Medya ve Reklamcılık

HİZMETLERİMİZ

     Videoizle.com.tr sitemiz video yükleme paylaşım sitesi olarak hizmet vermektedir. Burada Türkiye' nin video portalı olması için çalışmalar devam edilip yazılımı geliştirilmektedir. Gelecek iki yıl içeriside çok daha etkin bir şekilde rol alacaktır.     

     Gazeteoku.biz.tr sitemiz tüm gazetelerin gazete manşetlerini büyüteç ile Türkiye' de tek olarak yayınlayarak gazete manşetlerini sürekli ve düzenli okumanızı sağlamaktadır. Gazete okumak için www.gazeteoku.com.tr sizlere yeter. 

     Firmaekle.com.tr sitemiz Türkiye' nin en büyük ve en kapsamlı firma rehberidir. Firmanızı ücretsiz ekleyip reklamlarınızı yapabilirsiniz. Firmanız hakkınızda tüm detaylı bilgileri, ürünleri, videoları, resimleri paylaşabilir ve dataylı içerikler girebilirsiniz. Facebook ile bağlanarak da üye olmadan firmalarınızı ekleyebilirsiniz. Türkiye haritası üzerinden adresinizi google haritasına firmanızın adresini ekleyebilirsiniz. Böylece firmanız hakkında nerede ise bir internet sitesi  kurmuş olursunuz. Pr değeri çok yüksek olan www.firmaekle.com.tr internet üzerinden sizlerin reklam yüzünüz olacaktır.

     Siteniekle.com.tr sitemiz Türkiye ve Dünya' nın site arşividir. Popüler tüm sitelere bu adresten ulaşabilirsiniz. Sizde sitenizi www.siteniekle.com.tr adresini tıklayarak ekleyin ve sitenizin ücretsiz tanıtımını yapınız. Eklenen tüm sitelerin analitik değerlerine buradan anlık olarak online ulaşabilirsiniz. Toplist sistemine çok farklı bir bakış açısı getiren www.siteniekle.com.tr her geçen gün kendi popülaritesini arttırmakta ve sisteme eklenen tüm sitelere doping etkisi yaparak arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlamaktadır. Türkiye' nin toplist sitesi www.siteniekle.com.tr

    Malatyaspor.com.tr  Malatyaspor Spor Kulubünün tüm haberlerine anlık fikstür, Maç sonuçları, Puan durumuna ulaşabileceğiniz en güncel sitedir. Biraz Malatyaspor.com.tr sosyal sorumluluğumuz birazda Medya & Reklam kaynağımızdır. Reklam kaynağı olarak da kullandığımız www.malatyaspor.com.tr sitemiz. Malatyaspor taraftarının En güncel portalı haber kaynağıdır. Ayrıca www.yenimalatyaspor.com.tr adreside bizim sitemizdir. Yine www.malatyaspor.com.tr adresine yönlenmektedir. Yeni Malatyaspor içinde tüm haberlere www.yenimalatyaspor.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

     Haberoku.com.tr sitemiz Türkiye' de haber siteleri arasında yeni bir tarz ile 2012 yılında yayına girmiştir. Yayın hayatına www.haberdeguven.com sitesi ile başlayıp tüm haklarını 2014 yılının başlarında www.haberoku.com.tr adresine devretmiştir. Sitemizde haber ajansları ile anlaşmalı olarak ajanslardan gelen haberler düzenlenerek yayına verilmektedir. Haberoku.com.tr son dakika haberleri, flaş haberler, anlık gelişmeleri sizlere ulaştırmaktan gurur duyar. Haber sitemiz reklam yayını ile belli popülariteyi sağlamak isteyen firmalar için vazgeçilmez bir kaynaktır. Yayınlanan reklamlar kısa vadede etkisi göstermektedir. Editörlerimiz sizlere daha iyi hizmeti vermek için kesintisiz çalışmalara devam etmektedir.

       Linktakasi.com sitemiz Türkiye ve Dünya' nın site arşividir. Popüler tüm sitelere bu adresten ulaşabilirsiniz. Sizde sitenizi www.linktakasi.com adresini tıklayarak ekleyin ve sitenizin ücretsiz tanıtımını yapınız. Eklenen tüm sitelerin analitik değerlerine buradan anlık olarak online ulaşabilirsiniz. Toplist sistemine çok farklı bir bakış açısı getiren Linktakasi.com her geçen gün kendi popülaritesini arttırmakta ve sisteme eklenen tüm sitelere doping etkisi yaparak arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlamaktadır. Türkiye' ninlink takas sitesi Linktakasi.com

  Medya ve reklamda ön plandaki sitelerimiz ;

Video İzle                 www.videoizle.com.tr

Firma Ekle                www.firmaekle.com.tr

E Mağaza                 www.emagaza.com.tr

Siteni Ekle                www.siteniekle.com.tr

LinkTakası                www.linktakasi.com

Haber Oku                www.haberoku.com.tr

Malatyaspor              www.malatyaspor.com.tr

Yeni Malatyaspor      www.yenimalatyaspor.com.tr

Firma Rehberi           www.firmarehberi.biz.tr

 

 

 Blogdan Son Yazılar
Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri ®

En iyi kredi kartı ile kontör yükleme siteleri
En iyi kredi kartı ile kontör ...
Eklenme Tarihi 25.07.2017   Okunma Sayısı 13127   Yorum Sayısı 0
En iyi toptan  parça kontör siteleri
En iyi toptan parça kontör si...
Eklenme Tarihi 25.07.2017   Okunma Sayısı 10269   Yorum Sayısı 0
En iyi parça toptan kontör siteleri
En iyi parça toptan kontör sit...
Eklenme Tarihi 25.07.2017   Okunma Sayısı 8203   Yorum Sayısı 0
En iyi fatura  ödeme siteleri
En iyi fatura ödeme siteleri
Eklenme Tarihi 25.07.2017   Okunma Sayısı 8429   Yorum Sayısı 0FacebookTwitterYoutubeGoogle Plus
Copyright© 2007 - 2019 Güven Grup Teknoloji ve İletişim Hizmetleri www.guvengroup.com.tr

GuvenKurumsal v1.0