Hizmetler

    Şirketimiz Youtube kanalı ile teknoloji içerikler üreterek fayda konusunda takipçilerine ve teknolojik ihtiyaçlar konusunda her yeni gün yeni içerikler ile sizlerin yanındadır. 
    Kanalımıza abone olmak için buraya tıklayarak Youtube kanalımıza gidebilir ve abone olup bildirimleri açarak son teknolojik videolardan ilk siz haberdar olabilirsiniz

   Videoizle.com.tr sitemiz video yükleme paylaşım sitesi olarak hizmet vermektedir. Burada Türkiye' nin video portalı olması için çalışmalar devam edilip yazılımı geliştirilmektedir. Gelecek iki yıl içeriside çok daha etkin bir şekilde rol alacaktır.     

     Gazeteoku.biz.tr sitemiz tüm gazetelerin gazete manşetlerini büyüteç ile Türkiye' de tek olarak yayınlayarak gazete manşetlerini sürekli ve düzenli okumanızı sağlamaktadır. Gazete okumak için www.gazeteoku.com.tr sizlere yeter. 

     Firmaekle.com.tr sitemiz Türkiye' nin en büyük ve en kapsamlı firma rehberidir. Firmanızı ücretsiz ekleyip reklamlarınızı yapabilirsiniz. Firmanız hakkınızda tüm detaylı bilgileri, ürünleri, videoları, resimleri paylaşabilir ve dataylı içerikler girebilirsiniz. Facebook ile bağlanarak da üye olmadan firmalarınızı ekleyebilirsiniz. Türkiye haritası üzerinden adresinizi google haritasına firmanızın adresini ekleyebilirsiniz. Böylece firmanız hakkında nerede ise bir internet sitesi  kurmuş olursunuz. Pr değeri çok yüksek olan www.firmaekle.com.tr internet üzerinden sizlerin reklam yüzünüz olacaktır.

      Siteniekle.com.tr sitemiz Türkiye ve Dünya' nın site arşividir. Popüler tüm sitelere bu adresten ulaşabilirsiniz. Sizde sitenizi www.siteniekle.com.tr adresini tıklayarak ekleyin ve sitenizin ücretsiz tanıtımını yapınız. Eklenen tüm sitelerin analitik değerlerine buradan anlık olarak online ulaşabilirsiniz. Toplist sistemine çok farklı bir bakış açısı getiren www.siteniekle.com.tr her geçen gün kendi popülaritesini arttırmakta ve sisteme eklenen tüm sitelere doping etkisi yaparak arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlamaktadır. Türkiye' nin toplist sitesi www.siteniekle.com.tr

      Malatyaspor.com.tr  Malatyaspor Spor Kulubünün tüm haberlerine anlık fikstür, Maç sonuçları, Puan durumuna ulaşabileceğiniz en güncel sitedir. Biraz Malatyaspor.com.tr sosyal sorumluluğumuz birazda Medya & Reklam kaynağımızdır. Reklam kaynağı olarak da kullandığımız www.malatyaspor.com.tr sitemiz. Malatyaspor taraftarının En güncel portalı haber kaynağıdır. Ayrıca www.yenimalatyaspor.com.tr adreside bizim sitemizdir. Yine www.malatyaspor.com.tr adresine yönlenmektedir. Yeni Malatyaspor içinde tüm haberlere www.yenimalatyaspor.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

      Haberoku.com.tr sitemiz Türkiye' de haber siteleri arasında yeni bir tarz ile 2012 yılında yayına girmiştir. Yayın hayatına www.haberdeguven.com sitesi ile başlayıp tüm haklarını 2014 yılının başlarında www.haberoku.com.tr adresine devretmiştir. Sitemizde haber ajansları ile anlaşmalı olarak ajanslardan gelen haberler düzenlenerek yayına verilmektedir. Haberoku.com.tr son dakika haberleri, flaş haberler, anlık gelişmeleri sizlere ulaştırmaktan gurur duyar. Haber sitemiz reklam yayını ile belli popülariteyi sağlamak isteyen firmalar için vazgeçilmez bir kaynaktır. Yayınlanan reklamlar kısa vadede etkisi göstermektedir. Editörlerimiz sizlere daha iyi hizmeti vermek için kesintisiz çalışmalara devam etmektedir.

 

  Medya ve reklamda ön plandaki sitelerimiz ;

Video İzle                 www.videoizle.com.tr

Firma Ekle                www.firmaekle.com.tr

E Mağaza                 www.emagaza.com.tr

Siteni Ekle                www.siteniekle.com.tr

Haber Oku                www.haberoku.com.tr

Malatyaspor              www.malatyaspor.com.tr

Yeni Malatyaspor      www.yenimalatyaspor.com.tr

  Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim?